Możliwości dla sponsor
ów

 

BHP w przemyśle jest dziś jednym z najważniejszych aspektów technologii produkcji. Wiele nowych regulacji i technologii wpływa na metody szkolenia pracowników oraz wdrażania systemów bezpieczeństwa na hali fabrycznej. Nowe technologie, takie jak czujniki sterowania oraz inne systemy monitorujące, umożliwiają fabrykom ochronę swoich pracowników na takim poziomie, jak nigdy przedtem i jednocześnie skracają przestoje na liniach produkcyjnych. Przemysł 4.0 odgrywa także role we wdrażaniu linii produkcyjnych pod kątem BHP.

Wydawnictwo Trade Media International z dumą ogłasza stworzenie wydarzenia SAFETY we Wrocławiu. Jest to pierwsza w Polsce wystawa skupiająca ekspertów, dostawców, inwestorów i użytkowników najnowszych i najlepszych technologii ułatwiających rewolucję w branży BHP. 

 


DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ SPONSOREM

Chcą Państwo usprawnić działania swojej sprzedaży i marketingu?
Umożliwimy dostęp do zainteresowanych stron z szeroko pojętego BHP. 

 

Zdobędą Państwo przewagę nad konkurencją na rynku dzięki rozpoznaniu i wzmocnieniu swojej marki.

Networking zapewni Państwu kontakty z gośćmi VIP na wysokim szczeblu, jak prelegenci z wyższych uczelni.

Kameralna atmosfera umożliwi wartościowe dyskusje podczas prezentacji zarezerwowanych dla wybranych dostawców.

Pakiet sponsorski dopasowany w celu maksymalizacji ekspozycji Państwa firmy.

 UCZESTNICY

Jako Sponsor Państwa firma otrzyma wyłączny dostęp do uczestników konferencji, wśród których będą osoby decydujące o zakupie w branży produkcji, dostawcy, inwestorzy i osoby z wysokiego szczebla. 

 

 

KONTAKT

Jeżeli są Państwo zainteresowani, bardzo proszę kontaktować się z naszym działem handlowym pod adresem advertise@trademedia.pl lub telefonicznie +48 5